תריסים לחלונות

איש מקצוע שמתמחה בהתקנת תריסים לחלונות מבצע פרויקטים בכל הארץ, של תריסים בהתאמה אישית עם אפשרויות בחירת מגוון מצוין של תריסים, כולל תריסי עץ טבעיים, תריסים מעוצבים, ותריסי אלומיניום. נציגי החברה ישמחו לתת לכם הצעות מחיר ותוכלו להתייעץ איתם לגבי מגוון המוצרים הנרחב עם האחריות הנלווית.

תריסים לחלונות בהתאמה אישית זמינים ומותקנים במגוון רחב של תריסים לחללי פנים, כולל תריסים שניתן לבחור מעץ טבעי או תריסים צבועים. תריסיםל חלונות בעצם נועדו לאפשר לנו לשלוט בכמות האור שנכנסת פנימה אל תוך הדירה או הבית. בנוסף, התריסים מעניקים עוד אלמנט בטיחותי, בעיקר בבתים פרטיים ובדירות בקומות הנמוכות, משום שהם מהווים סוג של מחסום עבור פורצים וגנבים. בשורות הבאות נציג בפניכם אילו סוגים של תריסים קיימים היום.

https://italy-israel.co.il/  המרכז לעבודות אלומיניום

תריסי עץ טבעיים

תריסי עץ טבעיים מספקים עיצוב מודרני לכל חלל פנים בבית. אם יש לכם רשתות עתיקים או וילונות ליד החלונות שלכם, הגיע הזמן להחליף אותם עם תריסים לחלונות בעיצובים עדכניים. הקווים הנקיים והישרים של התריסים מעניקים גימור מסוגנן לטיפול בחלונות שיחמיא לביתכם ויוסיף לאטרקטיביות שלו.

שירות בהתאמה אישית מאפשר בחירת תריסי עץ טבעיים שיתאימו באופן מושלם לפתחי החלונות שלכם, וכך גם העיצוב הנצחי של תריסים לחלונות, שלעולם לא ייראו מיושנים. תריסי עץ טבעיים מיוצרים מעץ ארז כהה ועשיר, שהוא אטרקטיבי במיוחד בשל חומר אחיד להפליא וצבע טבעי וחם.

תריסים צבועים

רוב הדגמים של תריסים לחלונות להתקנה בחללים פנימיים זמינים בדגמים צבועים במספר צבעים. ניתן לבחור מתוך מבחר עשיר של גוונים שונים של לבן או צבעים טבעיים, כולל אורן, דובדבן, ערמון, אגוז, מהגוני וטיק.

תוכלו לבחור גם תריסים שניתנים לצביעה בכל אחד מהצבעים מטווחי הצבעים המותאמים של חברת ייצור והתקנת תריסים.

תריסים מתכווננים

תריסים מתכווננים הם תריסים דקים שניתן לסובב אותם ב-180 מעלות כדי לווסת את כמות האור שעובר דרכם. תריסים לחלונות בדגמים מתכווננים זמינים בכמה סגנונות מובחנים. הם מגיעים כתריסים בגובה מלא, שמשתרעים על פני כל גובהו של החלון, מדורגים, או תריסים בסגנון בית קפה.

תריסים מתכווננים זמינים גם לכיסוי החצי העליון והתחתון של החלון, וכל אחד מהם עובד באופן עצמאי ונבדל. באופן זה ניתן לפתוח את החצי העליון בעוד שהחצי התחתון נשאר סגור, או להיפך. תריסים לחלונות בסגנון בית קפה מכסים רק את החצי התחתון של החלון, ומאפשרים זרימת אור אל תוך החלק העליון. סגנון זה של תריסים הומצא על מנת להעניק פרטיות. כמובן שניתןגם לשלב בחלונות שלנו תריסים חשמליים על מנוע חשמלי וכך להנות ממגווןרחב של יתרונות. בדרך כלל שבוחרים תריסים, זה מגיע ביחד עם חלונות, ויטרינות ושאר פתרונות המפרידים בין הבית שלנו לבין החוץ. לכן, חשוב לבחור איש מקצוע מעולה בתחום.

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר

מודד מוסמך מומלץ בישראל

מודד מוסמך הוא איש מקצוע המוסמך למדוד ולהעריך שווי של נכס, קרקע או בניין. הם יכולים להציע עצות מה כדאי

בלוג

עוד על אנרגיה סולארית בישראל

מדינת ישראל, כידוע לכל אחד, היא מדינה שנהנית ממזג אוויר קייצי במשך קרוב ל-9-10 חודשים, כאשר גם בעונת החורף הקצרה,

מעוניינים לקבל פרטים על קורס מפקחי בניה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף על הקורס…