קידוחי בטון ללקוחות פרטיים ועסקיים

קרדיט תמונה: freepik

ישנם פרויקטים רבים הכוללים שלבים שונים של בנייה, שיפוצים ותיקונים ובהם נדרשת עבודה מקצועית עם ניסור בטון, מה שאומר שיש צורך בהשכרת חברה המספקת אנשי צוות המומחים בניסור קידוח ליבת בטון. למרות שהליך קידוח וניסור בבטון הינו הליך נפוץ ביותר ובכל מבנה בו יש שכבות של בטון בקירות, רצפות ותקרות, לקבלנים רבים בישראל אין לא את הכלים, הציוד ואנשי הצוות המתאימים והמוסמכים לבצע את העבודה בכוחות עצמם. הפתרון האופטימלי הוא להזמין חברת חיתוך בטון מקצועית ומורשית שתדאג לכל הפרויקטים והדרישות השונות לצורך השלמת הפרויקט.

עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים בבניה ושיפוצים בבטון

חיתוך בטון או ניסור של קירות בטון חייב להיות הליך בטיחותי, מדויק וקפדני. אפילו טעות אחת קטנה עלולה להרוס המון ולגרום לעיכובים בהמשך השיפוץ או הבניה, מה שגורר אחריו שביל של צרות בצורה של בזבוז זמן וכסף. לפיכך, אם אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון, הכי כדאי להזמין את חברת המנסרים – האלופים בכל הנוגע לקדיחה וניסור בבטון!

מחיר של קדיחה בבטון – מה הפרמטרים הנשקלים

לגבי מחיר של ניסור בטון – זה יכול בהחלט להשתנות בהתאם להיקף העבודה והשימוש בכלים המתאימים. יש לקחת בחשבון שהגורמים המשפיעים על המחיר של חיתוך בטון זה כלים, עומק חיתוך, סוג חיתוך וההיקף הכללי של העבודה במתחם.

מחיר של ניסור בטון דרך חברת המנסרים יכול להילקח לפי חישוב של 2 פרמטרים – היקף חיתוך בטון והעובי של הבטון אותו מנסרים. חברת המנסרים מחשבת את המחיר של עובי מ20 ס"מ ועד 50 ס"מ בתעריפים נפרדים, כתלות במרחק הקידוח במטרים – מחיר למטר עד 10, עד 25 ומעל 25 מטר – כאשר עובי רב יותר של בטון יעלה יותר, וכמות גדולה יותר של מטרים אותם צריכים לנסר תעלה לכם פחות למטר.

סוגי השירותים הנוספים שלנו

לגבי מחיר של ניסור בטון מבחינת סוג השירות – חברת המנסרים מציע שירותי קדיחה בפרויקטים שונים ובסוגים שונים של עבודה המצריכים הכנה וציוד מתאים. החברה מציעה שירותי פתיחת דלת בקיר בטון, פתיחת חלון חיצוני או פנימי, ניסור רצפת בטון, ניסור חומת בטון, ניסור גג בטון, ניסור ממ"ד, ניסור קורות ועמודי בטון, ניסור צינורות בטון, פתיחת פתח למדרגות, ניסור מדרגות, ניסור קיר בטון, ניסור כלונסאות, ניסור מעקה בטון, ניסור מרפסת שירות, ניסור גשר בטון, ניסור פרגולת בטון, ניסור תקרה בחדר מדרגות ועוד.

בטיחות מעל הכל

החברה הינה וותיקה ומוסמכת ועומדת בסטנדרטים הכי גבוהים מבחינת מה שהחוק ממליץ מבחינת הוראות ואמצעי הבטיחות של העובדים ושל השוהים במקום. קידוח בבטון כרוך בשימוש בכלים בעלי עוצמה גבוהה ביותר, המסוגלים לחתוך בטון, מה שאומר שהם מאוד מסוכנים למגע אדם חלילה. אתם יכולים להיות בטוחים שחברת המנסרים עומדת בכל הקריטריונים של בטיחות השימוש והסמכת אנשי הצוות בעלי הידע והניסיון המתאימים להשתמש בכלים והאמצעים השונים.

 

 

 

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר

מודד מוסמך מומלץ בישראל

מודד מוסמך הוא איש מקצוע המוסמך למדוד ולהעריך שווי של נכס, קרקע או בניין. הם יכולים להציע עצות מה כדאי

בלוג

עוד על אנרגיה סולארית בישראל

מדינת ישראל, כידוע לכל אחד, היא מדינה שנהנית ממזג אוויר קייצי במשך קרוב ל-9-10 חודשים, כאשר גם בעונת החורף הקצרה,

בלוג

תיקון גגות רעפים

גגות רעפים הם סוג של גג המורכב מחתיכות קטנות ושטוחות של קרמיקה או אבן. הם משמשים בדרך כלל באזורים שבהם

מעוניינים לקבל פרטים על קורס מפקחי בניה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף על הקורס…