עו"ד פינוי בינוי ומקסום רווחים מהנכס הנרכש 

צילום:pixabay

 

אין ספק, לקיחת משכנתא היא תהליך מורכב למדי, בין אם הנכס הנרכש הוא למטרת מגורים או למטרת השקעה. ואם הנכס הנרכש הוא נכס המיועד לפינוי בינוי? בעזרת הסיוע של עורך דין בתחום, אתם תוכלו למקסם רווחים מהנכס. בואו נדבר על זה יותר לעומק. 

מחפשים אחר עו"ד פינוי בינוי ולא יודעים היכן להתחיל את התהליך של רכישת הנכס? אולי יהיה כדאי קודם כל לדבר על הפרויקטים הנקראים במדינת ישראל תמ"א 38. תמ"א 38 הם תהליכי בנייה ושיפוץ. המטרה של תהליכי הבנייה האלו היא, לאפשר מציאת מימון פרטי לחיזוקם של בניינים ישנים. הבניינים האלו, שנבנו על פי תקני הבנייה הישנים והקודמים בארץ, בשלב מסוים יזדקקו לחיזוקים ושיפוצים. 

פינוי בינוי ודגשים שחשוב להכיר בתחום זה של בנייה 

קודם כל חשוב להבין, הפעולה של פינוי בינוי היא התיקון השני לחוק, שלמעשה מאפשר ליזמים פרטיים אפילו להרוס מבנים. במילים אחרות, למעשה היזמים הפרטיים רשאים לא רק להוסיף על מבנה קיים ולשפצו, אלא גם להרוס אותו כליל ולהקים במקומו מבנה חדש. 

וזהו למעשה התהליך של פינוי בינוי, מה שמתבצע בבניינים ומבנים מאוד ישנים. במקרים רבים, פינוי בינוי יחול על דירות קרקע שנמצאות באזורי מגורים תוססים. מאחר שיש נטייה טבעית לבנות בנייני מגורים בסביבות מגורים כאלו, ההעדפה תהיה להרוס מבני קרקע ישנים ובמקומם להקים מבנים חדשים וגבוהים. כלכלית, זה הרבה יותר הגיוני. 

מה חשוב לדעת לגבי תהליכי פינוי בינוי? 

חשוב לזכור, במהלך התהליכים האלו של פינוי בינוי ישנם המון פרטים ודגשים שחשוב להכיר. באופן טבעי, אתם לא יכולים להכיר את כל מה שחשוב לדעת בנושאים אלו. אם כך, הפתרון הכי אטרקטיבי הוא כמובן פנייה אל עורך דין בתחום. 

עורך הדין הרלוונטי לכם יהיה עורך דין פינוי בינוי. הוא כבר יידע כיצד למקסם עבורכם את הרווחים מהנכס שאתם עתידים למכור לטובת פינוי בינוי. בסופו של דבר, הדינים בתחומים אלו של בנייה ופינוי בינוי הם רבים ומגוונים. 

האם ניתן למקסם רווחים מפינוי בינוי ללא סיוע עו"ד? 

אדם שאינו למד את הדינים הספציפיים האלו בדרך כלל לא יוכל להיות מודע לאפשרויות מקסום הרווחים השונות. האפשרויות הן רבות ומורכבות, מה שיצריך ממכם סיוע משפטי. ואם לדייק את המילים שלנו, אתם תצטרכו למצוא את עורך הדין הנכון. עורך דין פלילים לא יתאים לכם, גם לא עורך דין בתחומים מסחריים. 

הדינים האלו גם בחלקם שונים מהדינים של נדל"ן. אמנם חלק מעורכי הדין בתחומי הנדל"ן יוכלו לסייע לכם, אבל בדרך כלל יהיה עדיף להסתייע בעורך דין בדינים של פינוי בינוי באופן ספציפי. בסופו של דבר, חשוב גם שתבחרו גם סיוע של עורך דין מנוסה ובעל רקורד מקצועי.

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

השיש שרציתם נמצא במרחק נגיעה

השוק החופשי הפך יותר ויותר מוצרים לזמינים בשבילנו ולכאלו שניתן ליהנות מהם בצורה רחבה למדי מבלי שנחשוב על מצב בעייתי

השיש במחיר שהוא הכי נוח שיש

סוגים שונים של שיש בעצם נמכרים על פי מחירים שונים ועל פי סטנדרטים מגוונים של איכות. ישנה מחשבה קדומה כי

בלוג

מהו תפקידו של מפקח בניה

כמות העגורנים אותה ניתן לראות בערים הגדולות אך לא רק בהן היא רבה. הדרישה לדירות רק הולכת ומתעצמת. במקומות רבים

מעוניינים לקבל פרטים על קורס מפקחי בניה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף על הקורס…