דירות למכירה בקריית עקרון

מתעניינים ברכישת דירה באזור קריית עקרון? בכל הקשור לתחום של דירות למכירה קריית עקרון יודעת להציע לכם מכל האפשרויות, לרבות דירות חדשות מקבלן בפרויקטים חדשים ברחבי העיר, דירות יד שניה באזורים הוותיקים והחדשים וכמובן מגוון רחב של תצורות דיור, החל מדירות סטודיו חדר אחד ועד בתים פרטיים מרובי חדרים. הנה כמה דברים שאתם רוצים לזכור כאשר אתם ניגשים למשימה של חיפוש ובחירת דירה.

עשרת אלפים שקלים זה הרבה כסף

אחת הטעויות המרכזיות שעושים רוכשי דירות בתהליך של רכישת דירה חדשה או יד שנייה, הוא התייחסות לסכום הכסף הכולל שיהיה עליהם להעמיד לטובת רכישת הדירה כנקודת הייחוס המרכזית לתקציב העומד לרשותם. במצב כזה, יכול בעל הדירה או הקבלן להתמקח איתכם ולהוסיף לכם נניח 40,000 שקלים למחיר. לעומת מחיר של 2 מיליון שקלים זה ייראה לכם מעט ואתם עשויים להתפשר מהר מדי. בפועל, מדובר על סכום גדול שיכול לסדר לכם את הריהוט החדש לכל הדירה. כאמור, בחיפוש דירות למכירה קריית עקרון יכולה להציע לכם הרבה מאוד אפשרויות ואתם לא צריכים לקפוץ על כל הזדמנות תוך שאתם מתפשרים על סכומים שבאופן אובייקטיבי נחשבים לגבוהים מאוד.

 

בדיקת בדק בית בקריית עקרון

בכל דירה שאתם קונים בקריית עקרון, בין שמדובר בדירת יד שנייה ובין שבדירה חדשה מקבלן, אתם רוצים להכניס בחוזה הרכישה, סעיף העוסק בזכותכם לבצע בדיקת בדק בית ובחובתו של המוכר לקחת על עצמו את העלות של כל התיקונים הנדרשים. גם אם הבית נראה לכם מושלם וגם אם אתם לא מצליחים לזהות בו אף פגם, פגמים וליקויים קיימים בכל מבנה והם יכולים לשרת אתכם גם כדי לדעת בדיוק מה אתם קונים ולהימנע מקניה של חתול בשק, וגם ככלי מיקוח שיאפשר לכם לדרוש הפחתה במחיר לאור רשימת הליקויים שיתגלו בבדיקה.

דירות למכירה בקריית עקרון

בדיקה אזורית ושכנים

כפי שאמרנו מלכתחילה, בכל הקשור לתחום של דירות למכירה קריית עקרון יכולה להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות, אבל לא כל אפשרות נוצץ היא זהב. בכל דירה שאתם בוחנים, כדאי לבחון גם את השכנים, את האזור, את המצב התכנוני העתידי של האזור, את הגישה לשירותים קהילתיים, תשתיות וכן הלאה. המדובר בדברים ובפרטים קטנים, שכאשר הם מצטברים, הם יכולים ממש לשנות את איכות החיים שלכם בדירה החדשה בצורה דרמטית. ישנם לא מעט מקרים של אנשים שקונים את דירת החלומות שלהם במיטב כספם, רק כדי לגלות שהשכנים מלמעלה או מלמטה, עושים להם את המוות והופכים את חייהם לגיהנום. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בסיטואציה הזאת, כדאי לבדוק את הדברים לעומק, במיוחד אם אתם עובדים עם מתווך שמנסה "לדחוף" לכם כל דירה וכל עסקה, אבל גם אם אתם מתנהלים באופן עצמאי לחלוטין ללא סיוע מתווך.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

חברת בדק בית

אילו היו אומרים לכם שיש דרך מצוינת למנוע מעצמכם טעויות בבחירת הנכס להשקעה בוודאי הייתם שמחים לדעת עליה. זוהי בדיוק

חברת אחזקות בחריש

כל בניין צריך תחזוקה וגם כל בניין זוכה לתחזוקה, אבל לא כל בניין יכול לקבל את התחזוקה הנדרשת שלו תחת

חברת אחזקות בעומר

כל בניין צריך תחזוקה וגם כל בניין זוכה לתחזוקה, אבל לא כל בניין יכול לקבל את התחזוקה הנדרשת שלו תחת

חברת אחזקות בתל-אביב

כל בניין צריך תחזוקה וגם כל בניין זוכה לתחזוקה, אבל לא כל בניין יכול לקבל את התחזוקה הנדרשת שלו תחת